Author: c***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 蠻可愛的,但是沒有什麼電流的感覺😅
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: HK$52.00
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | White |
| Type | Photon Skin Rejuvenation Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 長度 | 5.3 cm |
| 寬度 | 5.3 cm |
| 高度 | 2 cm |
| SKU | sb2408163723744141 |
Author: c***9
Date:
Review: 蠻可愛的,但是沒有什麼電流的感覺😅
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: s***5
Date:
Review: LOOOOOOVEEEEEE IT ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: t***e
Date:
Review: nice product. its vibrating hope it will work
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: S***M
Date:
Review: perfect i like it recomended always i am satisfy with shein products💖💗💘💕💙❤💜💛💚💓💔💕💟💞💝👍👌9
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.